Dědictví aneb Kurvaseneříka

A teď si vás všechny koupím!

O filme

Naša distribučná spoločnosť Garfield film uvedie 6. Februára 2014 do slovenských kín voľné pokračovanie megaúspešnej filmovej snímky Dedičství aneb Kurvahošigutentag. Názov nového filmu, ktorého predchodca sa stal zaslúžene filmovou legendou, je: Dědictví aneb Kurvaseneříka.

Generácie, ktoré vyrastali na svojráznych hláškach Bohuša Stejskala sa tak po viac ako dvadsiatich rokoch dočkajú pokračovania osudov nielen samotného Bohuša / Bolek Polívka/ , ale aj jeho Vlastičky / Dagmar Havlová/, doktora Ulricha / Miroslav Donutil/, jeho noblesnej manželky/ Ivana Chýlková/, ale aj ďalších starých či nových postáv / Milan Lasica ako primár psychiatrie/. Vo filme sa tak objaví aktuálna herecká špička československej kinematografie.

Réžia:Robert Sedláček
Scenár:Bolek Polívka
Kamera:Michal Krejčí
Hudba:David Rotter
Hrajú:Bolek Polívka, Arnošt Goldflam, Dagmar Veškrnová-Havlová, Anna Polívková, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Břetislav Rychlík, Karel Heřmánek, Jiří Pecha, Milan Lasica, Marian Roden a Karel Gott
Žáner:komédia

Vložte si trailer filmu Dědictví aneb Kurvaseneříka do vašej stránky

O nás

GARFIELD FILM ako nezávislá slovenská filmová distribučná spoločnosť za svojho krátkeho pôsobenia uviedla do slovenských kín niekoľko filmov, ktoré siahli na titul najúspešnejších filmov vo svojom žánri alebo sa stretli s mimoriadnym zahraničným ohlasom a festivalovými cenami.

Taková normálni rodinka, Nestyda, Jánošík, Ženy v pokušení, Román pro muže, Cigán, Odcházení, Kawasakiho ruže, Nevinnosť, Revival.
V roku 2014 sa spoločnosti GARFIELD FILM podarilo priniesť do slovenských kín pokračovanie kultového českého filmu Dědictví aneb kurvaseneříka.
Naďalej GARFIELD FILM pokračuje v uvádzaní nových filmov.

Kontakt

GARFIELD FILM, s. r. o.
IČO: 45240540
IČ DPH: SK2022916731

E-mail:
garfieldfilm@garfieldfilm.sk