Dědictví aneb Kurvaseneříka

A teď si vás všechny koupím!

O filme

Naša distribučná spoločnosť Garfield film uvedie 6. Februára 2014 do slovenských kín voľné pokračovanie megaúspešnej filmovej snímky Dedičství aneb Kurvahošigutentag. Názov nového filmu, ktorého predchodca sa stal zaslúžene filmovou legendou, je: Dědictví aneb Kurvaseneříka.

Generácie, ktoré vyrastali na svojráznych hláškach Bohuša Stejskala sa tak po viac ako dvadsiatich rokoch dočkajú pokračovania osudov nielen samotného Bohuša / Bolek Polívka/ , ale aj jeho Vlastičky / Dagmar Havlová/, doktora Ulricha / Miroslav Donutil/, jeho noblesnej manželky/ Ivana Chýlková/, ale aj ďalších starých či nových postáv / Milan Lasica ako primár psychiatrie/. Vo filme sa tak objaví aktuálna herecká špička československej kinematografie.

Réžia:Robert Sedláček
Scenár:Bolek Polívka
Kamera:Michal Krejčí
Hudba:David Rotter
Hrajú:Bolek Polívka, Arnošt Goldflam, Dagmar Veškrnová-Havlová, Anna Polívková, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Břetislav Rychlík, Karel Heřmánek, Jiří Pecha, Milan Lasica, Marian Roden a Karel Gott
Žáner:komédia

Vložte si trailer filmu Dědictví aneb Kurvaseneříka do vašej stránky

O nás

GARFIELD FILM s.r.o. pracuje v oblasti filmovej distribúcie na slovenskom trhu od roku 2007. V priebehu svojej existencie svoju činnosť orientuje predovšetkým na marketingovú a distribučnú stratégiu slovenských a českých filmov a na európsky film.

Za svojho pôsobenia uviedla do slovenských kín 21 hraných filmov. Niekoľké z nich siahli na titul najúspešnejších filmov vo svojom žánri alebo sa stretli s mimoriadnym zahraničným ohlasom a festivalovými cenami.
Taková normálni rodinka, Nestyda, Jánošík. Pravdivá história, Ženy v pokušení, Román pro muže, Cigán, Odcházení, Kawasakiho ruže, Nevinnosť, Revival, Masaryk.

Vynikajúci výsledok sa v roku 2011 podaril v distribúcii s filmom Martina Šulíka - Cigán - filmom o našich Rómoch.
V roku 2014 spoločnosť GARFIELD FILM priniesla do slovenských kín pokračovanie kultového českého filmu Dědictví aneb kurvaseneříka s úspešnou diváckou návštevnosťou.
Niekoľkorát sa spoločnosti GARFIELD FILM podarilo výrazne sa podpísať na vysokom podiely českých a slovenských filmov na celkovej návštevnosti v SR. (Jánošík. Pravdívá história, Cigán, Nestyda, Dědictví aneb kurvaseneříka).

V roku 2011 udelil Klub filmových novinárov SSN distribučnej spoločnosti GARFIELD FILM cenu za uvedenie najlepšieho zahraničného filmu v slovenských kinách v roku 2010. Išlo o film Kawasakiho ruže v réžii Jana Hřebejka.

Naďalej GARFIELD FILM pokračuje v uvádzaní nových filmov. Pripravuje distribúciu nového filmu režiséra Júliusa Ševčíka SKLENĚNÝ POKOJ ale aj k novému filmu Martina Šulíka.

Kontakt

GARFIELD FILM, s. r. o.
IČO: 45240540
IČ DPH: SK2022916731

E-mail:
garfieldfilm@garfieldfilm.sk